Top
 

Hakkımızda

AKTİF Uydu Ses Işık Sist.Ltd.Şti Otel Uydu ,Ses,Işık sistemleri Uygulama ve Teknik Servis ve otomasyon ürünleri konusunda lider kuruluştur.

Biz Kimiz ?

“AKTİF Uydu Ses Işık Sist.Ltd.Şti Otel Uydu ,Ses,Işık sistemleri Uygulama,Teknik Servis ve otomasyon ürünleri konusunda lider kuruluştur.AKTİF ELEKTRONİK 2001 yılında kurulduğundan bu yana Otel Uydu yayın sistemleri konusunda profosyonel ekibimizle bölgemizde lider kuruluştur. Akıllı bina sistemleri, video interkom sistemleri ile kariyerini geliştirmeye ve yaratıcı çözümler ve fikirler ile sürekli gelişim ve teknoloi ürünlerini müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.Bulut(Cloud) teknolojisini ev otomasyon sistemlerinde müşterilerimize sunmayı hedeflemektedir.

Vizyon & Misyon

AKTİF elektronik, zaten pazarda en iyi şirkete sahip.

AKTİFSAT , Antalya Bölgesindeki yaklaşık 400 otel için hizmet vermektedir. Pek çok ünlü Otel İşletmecisi ile işbirliği yapıyor ve yapmaktayız. Ürün ve hizmeti Oteller ve Siteler,Apartmanlar için yeni sistemleri ile kullanıcılara sağlama hedefi ile ilerlemektedir.

AKTİF Elektronik ,FIRECRYPT Markası ile Akıllı ev sistemleri Ev otomasyon ve Görüntülü İnterkom sektörüne yeni çözümler sunmak ve toplum endüstrisinde en iyi markayı inşa etmeyi, profesyonel ürün ve çözümler hedef almıştır.

Mesaj Gönder
Merhaba,

Aktifsat.net web siteniz üzerinden ulaşıyorum.
Powered by